ПОСЛУГИ

Банкетний дім "Ренесанс" пропонує не тільки зали в оренду, та й інші послуги для того, щоб зробити ваше свято максимально комфортним і безтурботним.

Весілля

Весілля — тисяча і одна турбота, щоб все пройшло ідеально. Банкетний дім "Ренесанс" із радістю візьме на себе частину організації і проведення свята на себе!

Дитячі свята

Що може бути важливіше для дитини, ніж День Народження? Напевно, тільки подарунки! Банкетний дім "Ренесанс" допоможе в організації самого незабутнього свята для вашої дитини!

Тематичні банкети

Плануєте тематичний захід, ювілей або річницю весілля? Зали банкетного будинку "Ренесанс" до ваших послуг!

Бізнес події

Конференції, тренінги та семінари — невід'ємна частина життя сучасної людини. У банкетному домі "Ренесанс" є вся необхідна апаратура для бездоганного заходу.

Фотосесії

Плануєте тематичну фотозйомку і шукаєте відповідну локацію? Банкетний дім "Ренесанс" — ідеальне місце для теплих спогадів на все життя.

Кейтеринг

Якщо ви плануєте свято на природі — кейтеринг, це найоптимальніше рішення. Ми надаємо послуги виїзного кейтерінгу в Одесі абсолютно для будь-яких видів заходів.

Лімпопо

Кожна дитина мріє хоч раз опинитися в казці і "Ренесанс" та розважальний комплекс "Лімпопо" в Одесі допоможуть в здійсненні цієї мрії!

Додаткові послуги

Шукаєте флористику, феєрверки або фотографа за доступною ціною для свого свята? Банкетний дім "Ренесанс" допоможе в організації заходу будь-якої складності!
У вас є питання по залах? Замовте зворотній дзвінок.